Görsel

Değerli Misafirlerimiz,
Ülkemizde ilk Koronavirüs vakası görüldüğü andan bugüne kadar tüm önlemleri almış ve bundan sonrada T.C Sağlık bakanlığının paylaştığı önlem planlarını da yakından takip ederek tüm önlemleri almaya devam ediyoruz. T.C Kültür ve Turizm Bakanlığının otellere gönderdiği genelgeye ek olarak çalışanının ve misafirlerinin sağlığını korumaya yönelik kendi önlemlerimizi de ödün vermeden uygulamaya devam ediyoruz. T.C Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığının belirlemiş olduğu Koronavirüs tedbirleri neticesinde İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu "Konaklama Tesislerinde Uygulanacak Standartlar ve Tedbirler Hakkında" otellere gönderilen kararnamede misafirlerimizin ve otel olarak personellerimiz uymak zorunda olduğu birtakım kurallar belirlenmiştir, bunların neticesinde otelimize giriş yapan tüm misafirlerimizin ve personelimizin aşağıdaki başlıca maddelere uymaları zorunlu kılınmıştır;

1- Misafirlerimiz otelden çıktıktan sonra gerekli dezenfekte ve temizlik işleri yapılmakta.
2- Maskesiz olarak personelimizin ve misafirlerimizin otel içine girmesi ve genel alanlarda dolaşması kesinlikle yasaktır.
3- Otele giriş esnasında ateş ölçümü yaptırmak zorunludur. 1 (bir) günden fazla sürede konaklama yapacak olan misafirlerin günlük olarak ateş ölçümü yapılacaktır.
4- Misafirlerimiz son 14 gün içerisinde Antalya dışı veya ülke dışı bir seyahatte bulundular ise bildirmektedir.
5- Misafirlerimizden daha önce koronavirüs vakası yaşamış olan var ise son negatif tarihini ve vaka yaşadığı aralığı bildirmek zorundadırlar.
6- Giriş ve çıkış esnasında resepsiyon önünde 1 (bir) den fazla misafir bulunmayacaktır. Resepsiyona geldiğinizde bekleyen var ise lütfen sosyal mesafenizi koruyarak bekleyiniz.
7- Farklı odalarda kalan misafirler aynı masada belirlenen kişi sayısından fazla oturamayacaktır. Ancak aynı odada kalan misafirler aynı masa ve koltuklarda oturabilirler.
8- Konaklama sürenizde koronavirüs semptomlarından bir veya birkaçının olduğundan şüphelenen misafirlerimiz olması durumunda tesis koronavirüs sorumlularına resepsiyona gelerek bilgi verilmelidir.
9- Misafirlerimizin kaldıkları odaların temizliği talep edilmesi halinde bile misafir odadayken sosyal mesafe nedeniyle yapılamamaktadır.
10- Kahvaltı salonumuz bahçede yer almaktadır ve bu süreçte masaya kahvaltı verilerek devam edilecektir.
11- Otel içerisinde birçok dezenfektan ve tıbbi atık çöp kutuları yerleştirilmiştir.
12- Açık alanda bulunan tüm masa ve sandalyeler sosyal mesafe gözetilerek konumlandırılmıştır.
13- Otel içerisindeki tüm personel maske kullanmaktadır. Temizlik personelleri maske, siperlik ve gerekli dezenfektan teçhizatları ile çalışmaktadır.
14- Konaklama yapacağınız her oda bir önceki misafirden sonra uygun dezenfekte, temizlik ve havalandırma işlemi yapıldıktan sonra yeni gelen misafire verildiğinden bu konuda ve yukarıdaki tüm kurallar için tüm misafirlerimizden koronavirüs süresince anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Rezervasyon Yaptırın!

+90 544 260 4949 bizi direkt olarak arayıp rezervasyon yaptırın veya alternatifleri kullanın.